» Wiadomości prasowe » Sauny » Baseny » Wanny SPA » Groty solne » SNK.PL
Obiekty SPASALON EKSPOZYCYJNY
93-458 Łódź
ul. Wędkarska 5
tel: (42) 682 42 23
tel.kom: 606 717 626
tel.kom: 602 244 659
e-mail: info@tapis.pl

TAPIS dla prasy: Groty Solne

  » KORNELIA » KLAUDIA » KATARZYNA » DRZWI » OSMOZA » MOZAIKA  

Polecamy najnowszą, oryginalną
formę wypoczynku, rehabilitacji
i terapii wzmacniającej
z wykorzystaniem wszystkich
terapeutycznych walorów soli morskiej


Odkąd odkryto, że sól ma właściwości lecznicze nie tylko rozpuszczona w solankach, lecz również wdychana w odpowiednim stężeniu i warunkach z powietrza, nadmorskie kurorty zyskały miano uzdrowisk i co roku przeżywają prawdziwe oblężenie zmęczonych cywilizacją, smogiem elektronicznym i innymi czynnikami pogarszającymi jakość wdychanego powietrza (klimatyzacja jest dziś wszak wszechobecna) ludzi z wielkich miast.
Niestety wraz z postępem technicznym i cywilizacyjnym ubywa miejsc, gdzie można odetchnąć pełną piersią i pobyć po prostu w zdrowym, oczyszczającym klimacie. I tu paradoksalnie właśnie rozwiązania naukowe i techniczne przychodzą nam z pomocą...


 

 


Groty i jaskinie solne - to hasło ostatnio najmodniejsze, gdy mówi się o zdrowymwypoczynku i odnowie biologicznej. Co to jest, jak działa i gdzie można je znaleźć - ja powstrzymam się od wchodzenia w szczegóły, ponieważ wyczerpujące informacje znajdziecie Państwo na stronach, do odwiedzenia których pozwolę sobie teraz was zaprosić.


czasopismo:Exclusive Design
numer: 5 (13) wrzesień-październik 2006
artykuł: Groty solne

www.tapis.pl

 

Wszelkie prawa autorskie do całej zawartości serwisu internetowego są własnością firmy TAPIS.PL. Żadna część serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub części, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób wykorzystana bez uprzedniej pisemnej zgody firmy.
© TAPIS.PL Wszelkie prawa zastrzeżone